De Unie, in jouw belang
0345 851 851
info@unie.nl

InRetail: Uitnodiging arbeidsmarktonderzoek

 

In de retail vinden veel veranderingen plaats. Er is een toename aan online-winkels, technologie is niet meer weg te denken in de winkelstraat en de verwachtingen van de klanten zijn hoog. Die veranderingen hebben een grote invloed op banen, nu en in de toekomst.

 

Doe mee aan het arbeidsmarktonderzoek!

Wij zijn benieuwd waarom onze leden hebben gekozen om te werken in de retail, wat zij het leukste en meest belangrijk vinden in het werk en of ze bezig zijn met loopbaan(ontwikkeling). De Unie-leden hebben een uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan het korte onderzoek wat is opgezet.  Met de antwoorden van onze leden kunnen wij de juiste koers bepalen voor het toekomstig arbeidsmarktbeleid en arbeidsvoorwaarden.

Vragen of opmerkingen?

Zijn er vragen of opmerkingen? Neem dan contact met mij op. Je kunt mij bereiken via e-mail hans.korver@unie.nl of bel 06-5252 2073.