De Unie, in jouw belang

Jouw cao en branche

Woondiensten: cao

30 december 2024

Op 12 december 2024 informeerden wij onze leden over de voortgang van de onderhandelingen voor een nieuwe cao Woondiensten. Wij hebben toen laten weten dat De Unie en haar collegabonden de onderhandelingen hebben geschorst.

Sluit je nu aan, dit kan al vanaf €0,-

 

Uitnodiging ledenvergadering

Op 19 december 2024 hebben wij overleg gehad met onze kaderledengroep. Tijdens dit overleg hebben we het verloop van de cao-onderhandelingen besproken en een nadere toelichting gegeven op de redenen waarom de vakbonden de onderhandelingen hebben opgeschort.

Wij hechten er waarde aan dat onze leden de mogelijkheid krijgen om deze toelichting te horen. Daarom organiseren wij twee ledenvergaderingen.

De vergaderingen worden op twee verschillende momenten gehouden, zodat leden zelf kunnen kiezen welk tijdstip het beste uitkomt.

Tijdens de ledenvergaderingen geven wij een toelichting op het verloop van de cao-onderhandelingen. Daarnaast horen wij graag jouw mening over de opstelling van de vakbonden ten aanzien van het bod dat de werkgevers tot nu toe hebben gedaan. Ook zijn we benieuwd naar jouw input voor het vervolg van de onderhandelingen. Uiteraard is er tijdens de ledenvergadering ruimte om vragen te stellen over de cao-onderhandelingen.

Beide ledenvergaderingen vinden online plaats.

De eerste ledenvergadering is op dinsdag 14 januari 2025 om 19:00 uur. De tweede ledenvergadering is op woensdag 15 januari 2025 om 19:30 uur.

De leden hebben een uitnodiging ontvangen om deel te nemen aan een van de twee ledenvergaderingen.

Vragen of opmerkingen?

Heb je vragen of opmerkingen over dit nieuwsbericht? Neem dan contact op met de belangenbehartiger Hans Korver. Hij is bereikbaar via hans.korver@unie.nl en op 06-5252 2073.

Gerelateerde berichten

Woondiensten: Eindbod cao

Deze week vond de achtste onderhandelingsdag plaats voor een nieuwe cao. Het was een lange dag, waarbij ook de nodige…

Woondiensten: Update

Eind vorige week waren de vervolg onderhandelingen voor de nieuwe cao. De dag verliep constructief en er zijn stappen gezet….

Woondiensten: Verslag cao-overleg

Halverwege januari 2025 hebben we ledenbijeenkomsten gehouden en veel reacties ontvangen, waarvoor hartelijk dank. Met deze input zijn we het…

Word gratis lid