De Unie, in jouw belang

Jouw cao en branche

Nobian: Uitslag stemming cao 2026

05 november 2025

De leden van De Unie hebben als volgt over het cao-eindbod van Nobian gestemd: 50% is voor het eindbod en 50% is tegen het eindbod. Dat betekent dat er onvoldoende draagvlak is voor het eindbod.

Sluit je nu aan, dit kan al vanaf €0,-

 

We hebben deze uitslag vandaag (5 november 2025) aan Nobian medegedeeld en Nobian verzocht met ons, samen met de andere vakbonden, in gesprek te gaan om het eindbod op een aantal punten te verbeteren. De leden van de andere bonden hebben het eindbod namelijk ook afgewezen.

De belangrijkste punten waarop de leden van De Unie het eindbod hebben afgewezen zijn:

  • Loon in het eerste jaar en de ingangsdata
  • STI-verhoging geldt niet voor de schalen 60 en 61
  • De volgordelijkheid van het opnemen van verlof en vakantie

Wij hopen dat Nobian ingaat op ons verzoek om in gesprek te gaan om het huidige eindbod te verbeteren.

Wij houden de leden op de hoogte van de voortgang.

Contact

Heb je een vraag of opmerking over dit bericht? Neem dan contact op met de belangenbehartiger Jan Admiraal via jan.admiraal@unie.nl en/of telefonisch via 06-5252 2048. Heb je een individuele vraag of behoefte aan advies, neem dan contact op met ons Service Center via sc@unie.nl of telefonisch via 0345-851 963. We adviseren je graag!

Gerelateerde berichten

Word gratis lid