Per 1 oktober van dit jaar moeten er nieuwe afspraken liggen over de cao voor 2025 en de jaren daarna. Medio juni hebben we onze leden gevraagd wat voor hen ideeën zijn over mogelijke aanpassingen van de cao.
Sluit je nu aan, dit kan al vanaf €0,-
De onderhandelingen zullen plaatsvinden op:
- Ronde I: dinsdag 16 augustus
- Ronde II: maandag 1 september
- Ronde III: dinsdag 9 september.
Inmiddels hebben er ook al gezamenlijke ledenbijeenkomsten plaatsgevonden in Geleen en Zwolle (en Hoek van Holland?)
De bijeenkomst voor Waalwijk zal plaatsvinden op 21 augustus vanaf 12:00 uur in Gebouw 35 (Brandweerkazerne). Je bent daarvoor van harte uitgenodigd.
Helaas kan John Kapteijn, onze belangenbehartiger bij Covestro er zelf niet bij zijn. Het bezoeken van de bijeenkomst is van belang omdat daar van gedachten gewisseld kan worden over de afwegingen die ten aanzien van de verschillende voorstellen gemaakt kunnen worden.
Mocht je zelf ook verhinderd zijn, laat John dan wel weten waar jouw gedachten naar uitgaan. We ontvangen graag ideeën, suggesties en adviezen met betrekking tot wijzigingen of verbeteringen die je gerealiseerd zou zien in de arbeidsvoorwaarden.
Waar ligt de prioriteit? Wat is belangrijk? Wat is de ondergrens en tot hoever wil je gaan?
Waar moet het in de aanstaande onderhandelingen over gaan? Waar liggen de accenten, wat is heilig en wat is bespreekbaar?
Gaat het – in vergelijking met 2024 – beter met Covestro, even goed of misschien slechter?
Stuur je reactie naar john.kapteijn@unie.nl met het in het onderwerp: Covestro – cao 2025-2026 – input of neem anders gerust contact op met ons kaderlid Raymond Verhoeven of één van de andere kaderleden.

