De Unie, in jouw belang

Jouw cao en branche

Booking.com: De uitslag van de stemming

21 maart 2025

In dit bericht informeren wij je over de uitslag van de stemming over het VLS en het sociaal plan.

WORD LID

 

Stemming en vervolg

De periode van stemmen liep tot en met donderdag 20 maart 2025. De uitslag van de stemming bij De Unie is dat de leden met een kleine meerderheid tegen het bereikte onderhandelingsresultaat hebben gestemd.

Enkele argumenten die bij de tegenstem zijn gegeven is de hoogte van het totale pakket mede in relatie tot de financiële stand van zaken bij Booking.com en ten opzichte van de Covid-periode. Daarnaast zijn de aantrekkelijkheid van het VLS en de hoeveelheid tijd die expats met een visum hebben om een andere baan te vinden, genoemd als reden voor een tegenstem.

Bij de achterban van de andere vakorganisaties is ook een meerderheid tegen. Nu de leden van de vakorganisaties niet hun instemming geven, is het aan Booking.com om hun standpunt te bepalen over het VLS en sociaal plan. Wij zijn beschikbaar om verder met elkaar te spreken over het vervolg van het proces.

WORD LID

 

Word lid!

Als je nu lid wordt van De Unie, heb je nog invloed op je eigen arbeidsvoorwaarden. Dat laat je toch niet alleen over aan je collega’s? Daarnaast zijn leden verzekerd van de beste ondersteuning, juridisch en anderzijds, als het een keer tegen zit op het werk. En natuurlijk kunnen leden altijd gebruik maken van ons service center, voor al hun vragen over werk en inkomen.

Contact

Heb je vragen of wil je iets bespreken met belangenbehartiger Emanuel Geurts?
Hij is te bereiken via: emanuel.geurts@unie.nl en telefonisch via 06-5252 2074. Heb je een individuele vraag of behoefte aan persoonlijk advies? Neem dan contact op met ons Service Center via sc@unie.nl of telefonisch via 0345-851 963. We helpen je graag!

Gerelateerde berichten

Booking.com: Uitkomst stemming

In dit bericht informeren we je over de uitslag van de stemming over het aangepaste pakket van VLS en sociaal…

Booking.com: Bericht nummer 11

In dit bericht informeren we je over het gesprek met Booking.com over de tweede fase van de reorganisatie.   Gesprek…

Word gratis lid