Europ Assistance/VHD is een alarmcentrale met vestigingen in Arnhem en Deventer. De alarmcentrale levert opvang bij problemen tijdens de reis, bij pech en dergelijke. Het bedrijf doet dit voor en namens verzekeraars, autobedrijven, leasebedrijven, buitenlandse centrales en andere reisorganisaties.
De Unie is sinds 2009 betrokken bij de ondernemingscao. Het bedrijf heeft nu te maken met het vertrek van enkele belangrijke klanten, waardoor de positie sterk verslechterd is. In verband met een noodzakelijke reorganisatie is nu een sociaal plan geregeld.
Verbeterd Sociaal Plan
De Unie heeft een Sociaal Plan kunnen afsluiten dat een verbetering inhoudt van een sociaal plan dat eerder met de ondernemingsraad was overeengekomen.