REGISTREREN   Inloggen  CONTACT  
In een mailbericht aan het personeel, laat de directeur van transavia.com het personeel onder andere het volgende weten:

 “De bonden, die namens velen van jullie optreden, proberen een zo goed mogelijk resultaat voor de medewerkers te realiseren. Maar naar ik hoop, doen ze dat wel met oog voor de realiteit van ons bedrijf en de markt waarin we opereren. Tenslotte hebben ook velen van jullie, zeker als je lid bent van een van de bonden en/of ledenraden van bonden, een belangrijke stem om aan te geven wat jullie reële afspraken vinden.”



'Not amused'


Wij hebben transavia.com inmiddels laten weten op z'n zachtst gezegd 'not amused' te zijn over deze uitlating. Niet alleen intervenieert de directie in een intern vakbondsproces; ook wordt de suggestie gedaan alsof de bonden zich niet verantwoordelijk gedragen (hebben). Dit terwijl het tegendeel waar is. Denk maar aan de vorige cao-ronde waarin wij transavia.com letterlijk door de winter hielpen door het uitstellen van de loonsverhoging naar een moment na afloop van het boekjaar.

Ook nu weer hebben de grondbonden zich bereid verklaard mee te gaan in verregaande productiviteitsverbetering. En dit nadat er al zo'n 6 procent productiviteit is geleverd doordat er vele banen op de grond zijn verdwenen!

Wij waren bezig over onze positie een ledenbrief te schrijven (gezamenlijk met de andere grondbonden) en onze leden uit te nodigen voor een overleg op 6 februari. Nu worden wij door het bericht van de directie overvallen op een wijze die het proces alleen maar frustreert.


Geen zand in de ogen strooien


Laat je geen zand in de ogen strooien en wacht op de communicatie van vakbondszijde. En zoals altijd geldt, dat jij als lid bepaalt welke koers wij gaan varen. Jullie zijn namelijk de bonden! Als transavia.com anders meent of suggereert, dan zit het ernaast!

Vanzelfsprekend kun je vertrouwen op een reëel verhaal van onze kant. Niet één 'van dik hout zaagt men planken'! Een verhaal heeft altijd twee kanten. Jammer dat transavia.com jullie van het tegendeel probeerde te overtuigen en ons via jullie onder druk zet. Zo gaan sociale partners niet met elkaar om!


Maarten Hoelscher
De Unie
CNV Vakmensen
FNV Bondgenoten
NVLT


Informatie


Sectoren: Dienstverlening
Geplaatst in: Actueel Nieuws

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst; plaats er een.

Wil je reageren op nieuwsberichten? Log dan eerst in.
Nog geen account? Registreer je dan hier.
Best gelezen nieuws
  1. Informatiesite over NedCar groot succes  Lees meer > 
  2.  
  3. Medewerking gevraagd: Medewerkers NedCar  Lees meer > 
  4.  
  5. Onderhandelingen zijn gestart bij Van Lanschot Bankiers  Lees meer > 
  6.  
  7. Cao akkoord bereikt voor Grafische bedrijfstak  Lees meer > 
  8.  
  9. “Wat kopen werknemers van NedCar voor Kamerdebat?”  Lees meer > 
  10.  
 
 

Kom 8 maart!



 


info@unie.nl  |  mobiel  |  credits  |  gebruiksvoorwaarden & copyright